Beszámolók

.

Genkben kezdődött az idei Rotax Euro Challenge

2014. április 9. 19:27 | Bálint F Gyula

A versenyzők között Kancsár Ferenc és Virágh Attila képviselte a magyar színeket, mindketten a DD2 kategóriában, míg a csapatoknál a KMS – Birel Motorsport, amely több, mint tíz versenyzőt indított ezen a versenyen.

Magyarok a Rotax Grand Finals top 10-ben

2013. november 17. 23:45 | Bálint F Gyula

November 13-16. között 14. alkalommal került megrendezésre a Rotax világdöntő. Majd' 60 ország 288 versenyzője első alkalommal csapott össze az Egyesült Államokban.

Volentér Balázs már harmadik a bajnokságban

2013. augusztus 16. 09:20 | OXXO sajtóanyag

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a Magyar Gokart Bajnokság X-XI. fordulója a máriapócsi Rabócsi-ringen, ahol természetesen Volentér Balázs, az OXXO Energy versenyzője is rajthoz állt.

Angliában járt a Rotax Euro Challenge

2013. augusztus 1. 21:54 | RGMMC/Bálint F Gyula

2005 után visszatért Nagy Britanniába a Rotax Max Euro Challenge. A szezon félidejét jelentő versenynek a PF International versenypálya adott otthont július 18-21 között.

Magyar siker Al Ainben

2011. november 26. 14:14 | Bálint F Gyula

A Kálmán Motorsport angol versenyzője, Ben Cooper nyerte a Rotax Grand Finals Senior kategóriájának döntőjét. Hargitai Győző mindössze 35 ezredmásodperccel maradt le a dobogóról.

Magyarok Dániában

2011. augusztus 14. 21:59 | Jenni Wade, Bálint F Gyula

Első alkalommal látogatott egy Skandináv országba a Rotax Euro Challenge. Az idei 3. forduló helyszíne a Thy Karting versenypálya volt.

Morva Kupa, Bruck

2011. június 10. 09:34 | Bálint F Gyula

A harmadik fordulóján van túl a 2011-es Morva Kupa. A helyszín ezúttal az ausztriai Speedworld volt, ahova most is szép számmal utaztak ki magyar versenyzők.

Morva Kupa

2011. május 5. 23:38 | Bálint F Gyula

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a Morva Kupa második fordulója a csehországi Vysoké Mýto-ban. A Brno-tól mintegy száz kilométerre északra található helyszínre több magyar versenyező is kiutazott.

Gokart OB, Gyöngyös

2011. április 28. 17:01 | Bálint F Gyula

A hétvégén a Visonta-közeli Gokart Land versenypályán kezdetét vette a 2011-es Gokart Országos Bajnokság. Eredmények...