Beszámolók

.

Újabb első győzelmek

2009. július 19. 11:41 | Bálint F Gyula

A Gokart OB negyedik fordulójára Máriapócson került sor július 12-én. Németh Balázs és Andrea Torresan először nyert futamot.

Easykart Kupa és amatőr versenyek Kecskeméten

2009. július 13. 14:15 | Bálint F Gyula

Ezúttal is Havasi József kettős győzelmével zárult a Gokart Stadionban megrendezett verseny.

Két új győztest avattunk

2009. június 19. 19:49 | Bálint F Gyula

Az ötödik-hatodik fordulóval Kakucsringen folytatódott a Gokart Országos Bajnokság. Hercsik Vince és Nagy Nándor Gergő is először nyert futamot.

Havasi József Ampfingban

2009. június 8. 10:01 | GMAG

A hétvégén zajlott az ADAC Kart Masters 2009 sorozat harmadik fordulója.

Kancsár hetedik

2009. június 1. 22:11 | Bálint F Gyula

A junior versenyzőink célba értek, a felnőttek kiestek a Rotax Euro Challenge 2009 második, olaszországi fordulójában.

Olaszországba megy a Rotax Euro Challenge

2009. május 28. 12:22 | Jenni Wade, Bálint F Gyula

Egy izgalmas Spanyol szezonnyitó után a Kart Planet pálya a Rotax Euro Challenge második fordulójának helyszíne.

Pannónia-Ring

2009. május 28. 10:33 | Bálint F Gyula

Kecskeméten sem fáztunk, de Pannónia-Ringen végképp nem panaszkodhatott senki az időjárásra. Elkelt a naptej a Gokart OB második versenyén.

Easykart Kupa, GLB Amatőr Gokart Kupa, Bérgokart Kupa

2009. május 9. 21:01 | Katona György

Egy egész napos program várta a Kecskemétre látogató gokart rajongókat.

Kecskeméten rajtolt az OB és a Zóna Trófea

2009. április 18. 11:13 | Bálint F Gyula

Hat ország 82 versenyzője töltötte Húsvét hétvégéjét a kecskeméti Gokart Stadionban.

Királykúti egy tizeddel maradt le a döntőről

2009. április 9. 14:27 | Bálint F Gyula

Az elmúlt hétvégén rendezték a Winning Series Karting 2009 harmadik fordulóját Olaszországban.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9