Március 28-án 20:30-kor 1.000.000.000 ember egy órára lekapcsolta a villanyt. Mi is.
Te lekapcsoltad?

Minden szem Zuerára figyel

2009. március 28. 08:40 | Jenni Wade, Bálint F Gyula

A hatodik szezonját kezdő, a világ legjobb sorozatai között számon tartott Rotax Euro Challenge a napsütötte Spanyolországba vitte a versenyzőket.

$500 a második helyért

2009. március 4. 12:44 | Bálint F Gyula

Március elsején Pomposa-ban rendezték meg a XII. Trofeo 1000 Dollari versenyt. Roy Nissany a második helyen végzett.

Tony Kart 2, Intrepid 1

2009. február 23. 22:58

Garry Catt (SKF), Brandon Maisano (KF2) és Danil Kvyat (KF3) állhattak a dobogó legfelső fokára vasárnap, a 14. Winter Cup díjkiosztóján.

Rotax Winter Cup eredmények

2009. február 17. 10:15 | Bálint F Gyula

A Dél-Spanyolországban megrendezett versenyen Kancsár Ferenc a hatodik helyen végzett a junior mezőnyben.

Díjkiosztó Gála Dabason

2008. december 16. 10:41 | Bálint F Gyula

December 12-én a Dabas Motelban került megrendezésre a Gokart Országos Bajnokság díjkiosztója.

Rotax Grand Finals 2008 Budapesttől Budapestig

2008. november 25. 16:07 | Bálint F Gyula

Versenyzőink derekasan helytálltak Olaszországban, a csapat harmadik lett a Nemzetek Kupáján és Karlik István is kupát szerzett.

Rotax Grand Finals 2008

2008. november 24. 23:11 | Bálint F Gyula

A kilencedik Rotax világdöntőre november 25-30. között kerül sor az olaszországi La Conca versenypályán.

Túl az első szezonon

2008. november 4. 11:43 | Katona György

Katona György nyerte az ötödik fordulóval zárult Mezőhegyi Amatőr Gokart Bajnokságot.

Bajnokság zárófutam Kakucson

2008. november 3. 18:45 | Bálint F Gyula

Kancsár Ferenc, Havasi József, Birizdó Imre, Balogh Zsolt, Havasi Barbara, Nagy Tibor, - ők idén a bajnokok!

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9