Webszemle

.

Olasz Gokart Bajnokság - Siena

2012. március 21. 20:00 |

Az Olasz Bajnokság második versenye 2012. március 10-11-én került megrendezésre Sienában. A technikai problémák ellenére vasárnap az időmérőn Tóth Norbert a 6. helyet szerezte meg a 34 fős mezőnyben.

Kalandtúra a Szaharában

2012. február 24. 03:29 |

A Saharun Adventure egy Budapestről induló off-road autóverseny és humanitárius túra, amelynek célja a tunéziai Monastirban lesz és ahova a résztvevők egy két napos európai szakasz, egy 24 órás komp út és hét napos sivatagi autózás után érkeznek majd meg.

Reggeli start

2011. december 11. 11:25 |

A Digi Sport adó műsorában Csisztu Zsuzsa vendége volt Kálmán Péter és Gálos Gábor, a Rotax Euro Challenge és Rotax Grand Finals győztes csapat két vezetője.

Vince Franciaországban versenyzett

2011. szeptember 3. 10:12 |

A 12 éves versenyző és csapata augusztus utolsó hétvégéjén Essay városába utazott, hogy részt vegyek a CIK-FIA Gokart Akadémia Trófea második fordulóján.

Egy első és egy második helyezés Gyöngyösön

2011. április 28. 16:50 |

A pénteki edzésen Hercsik Vince, a Hell Racing Team 12 éves pilótája mindenkit maga mögé utasított, és az első futamon is a leggyorsabbnak bizonyult.

Szetei Gergely a Hungarokart Center pályaavatóján

2011. február 10. 14:55 |

Február első vasárnapján néhány - remek kvalitású - gokartos barátom társaságában ellátogattunk a mogyoródi Hungarokart Center pályaavató rendezvényére, ahol egy remek napot tölthettünk el.

Továbbra is balszerencsés a Team Gokartmania

2011. február 7. 20:26 |

Január 30-án ismét Kottingbrunn látta vendégül az osztrák terem gokart bajnokságban induló 18 csapatot, köztük a Gokartmania és a Team Hungary 1-2-t.

Mátra Kupa előnevezés

2011. január 30. 20:20 |

A minél jobb versenyek érdekében próbálunk a lehető leghamarabb nekilátni a szervezési munkálatoknak.